გრიგოლ ღელეყვა - დირექტორი ირაკლი სექანია - 20% გრიგოლ ღელეყვა - 80% | დოკუმენტაცია აპრილი 23, 2018 |
ზურაბ ჩხაიძე - დირექტორი (ყოფილი) ირაკლი სექანია - 20% გრიგოლ ღელეყვა - 40% ზურაბ ჩხაიძე - 40% (ყოფილი) | დოკუმენტაცია მარტი 28, 2017 |
ლევან შოთაძე - 10% (ყოფილი) ზურაბ ჩხაიძე - 35% (ყოფილი) ირაკლი სექანია - 20% ზურაბ ჩხაიძე - დირექტორი (ყოფილი) გრიგოლ ღელეყვა - 35% | დოკუმენტაცია ივნისი 7, 2016 |
ზურაბ ჩხაიძე - დირექტორი (ყოფილი) ირაკლი სექანია - 20% გრიგოლ ღელეყვა - 35% ზურაბ ჩხაიძე - 35% (ყოფილი) ლევან შოთაძე - 10% (ყოფილი) | დოკუმენტაცია მაისი 18, 2016 |
ზურაბ ჩხაიძე - 35% (ყოფილი) ლევან შოთაძე - 10% (ყოფილი) ირაკლი სექანია - 20% გრიგოლ ღელეყვა - 35% ზურაბ ჩხაიძე - დირექტორი (ყოფილი) | დოკუმენტაცია ნოემბერი 26, 2015 |
ზურაბ ჩხაიძე - დირექტორი (ყოფილი) ირაკლი სექანია - 10% გრიგოლ ღელეყვა - 40% ზურაბ ჩხაიძე - 40% (ყოფილი) ლევან შოთაძე - 10% (ყოფილი) | დოკუმენტაცია ივნისი 15, 2015 |
ზურაბ ჩხაიძე - დირექტორი (ყოფილი) ირაკლი სექანია - 10% გრიგოლ ღელეყვა - 30% დემნა შარანგია - 30% (ყოფილი) ზურაბ ჩხაიძე - 30% (ყოფილი) | დოკუმენტაცია სექტემბერი 19, 2014 |
ზურაბ ჩხაიძე - დირექტორი (ყოფილი) გრიგოლ ღელეყვა - 33% დემნა შარანგია - 33% (ყოფილი) ზურაბ ჩხაიძე - 34% (ყოფილი) | დოკუმენტაცია აპრილი 3, 2014 |