დავით სამხარაძე - დირექტორი მაკა მოცრაძე - პროკურისტი | დოკუმენტაცია იანვარი 15, 2025 |
დავით სამხარაძე - დირექტორი მაკა მოცრაძე - პროკურისტი | დოკუმენტაცია მარტი 6, 2024 |
დავით ხოსიაშვილი - დირექტორი (ყოფილი) მამია მოცრაძე - დირექტორი (ყოფილი) მაკა მოცრაძე - პროკურისტი გელა შონია - პროკურისტი (ყოფილი) | დოკუმენტაცია მარტი 26, 2021 |
დავით ხოსიაშვილი - 33.34% (ყოფილი) მამია მოცრაძე - 33.33% (ყოფილი) დავით სამხარაძე - 33.33% მაკა მოცრაძე - პროკურისტი გელა შონია - პროკურისტი (ყოფილი) მამია მოცრაძე - დირექტორი (ყოფილი) დავით ხოსიაშვილი - დირექტორი (ყოფილი) | დოკუმენტაცია მარტი 19, 2021 |
დავით ხოსიაშვილი - დირექტორი (ყოფილი) მამია მოცრაძე - დირექტორი (ყოფილი) გელა შონია - პროკურისტი (ყოფილი) დავით ხოსიაშვილი - 33.34% (ყოფილი) დავით სამხარაძე - 33.33% მამია მოცრაძე - 33.33% (ყოფილი) | დოკუმენტაცია ივლისი 28, 2020 |
დავით ხოსიაშვილი - 33.34% (ყოფილი) მამია მოცრაძე - 33.33% (ყოფილი) დავით სამხარაძე - 33.33% გელა შონია - პროკურისტი (ყოფილი) მამია მოცრაძე - დირექტორი (ყოფილი) დავით ხოსიაშვილი - დირექტორი (ყოფილი) | დოკუმენტაცია მაისი 6, 2020 |
დავით ხოსიაშვილი - დირექტორი (ყოფილი) მამია მოცრაძე - დირექტორი (ყოფილი) გელა შონია - პროკურისტი (ყოფილი) დავით ხოსიაშვილი - 33.34% (ყოფილი) დავით სამხარაძე - 33.33% მამია მოცრაძე - 33.33% (ყოფილი) | დოკუმენტაცია თებერვალი 12, 2020 |
დავით ხოსიაშვილი - 33.34% (ყოფილი) დავით სამხარაძე - 33.33% მამია მოცრაძე - 33.33% (ყოფილი) გელა შონია - პროკურისტი (ყოფილი) დავით ხოსიაშვილი - დირექტორი (ყოფილი) მამია მოცრაძე - დირექტორი (ყოფილი) | დოკუმენტაცია ივლისი 29, 2019 |
დავით ხოსიაშვილი - დირექტორი (ყოფილი) მამია მოცრაძე - დირექტორი (ყოფილი) გელა შონია - პროკურისტი (ყოფილი) მამია მოცრაძე - 33.33% (ყოფილი) დავით სამხარაძე - 33.33% დავით ხოსიაშვილი - 33.34% (ყოფილი) | დოკუმენტაცია აპრილი 1, 2019 |
დავით ხოსიაშვილი - დირექტორი (ყოფილი) მამია მოცრაძე - დირექტორი (ყოფილი) დავით ხოსიაშვილი - 33.34% (ყოფილი) დავით სამხარაძე - 33.33% მამია მოცრაძე - 33.33% (ყოფილი) გელა შონია - პროკურისტი (ყოფილი) | დოკუმენტაცია ოქტომბერი 22, 2018 |
მამია მოცრაძე - 33.33% (ყოფილი) გელა შონია - პროკურისტი (ყოფილი) დავით ხოსიაშვილი - დირექტორი (ყოფილი) დავით სამხარაძე - 33.33% დავით ხოსიაშვილი - 33.34% (ყოფილი) მამია მოცრაძე - დირექტორი (ყოფილი) | დოკუმენტაცია აპრილი 13, 2018 |
დავით ხოსიაშვილი - დირექტორი (ყოფილი) მამია მოცრაძე - დირექტორი (ყოფილი) დავით ხოსიაშვილი - 33.34% (ყოფილი) დავით სამხარაძე - 33.33% მამია მოცრაძე - 33.33% (ყოფილი) გელა შონია - პროკურისტი (ყოფილი) | დოკუმენტაცია აპრილი 4, 2018 |
მამია მოცრაძე - 33.33% (ყოფილი) დავით სამხარაძე - 33.33% დავით ხოსიაშვილი - 33.34% (ყოფილი) დავით ხოსიაშვილი - დირექტორი (ყოფილი) გელა შონია - პროკურისტი (ყოფილი) მამია მოცრაძე - დირექტორი (ყოფილი) | დოკუმენტაცია აპრილი 5, 2017 |
დავით ხოსიაშვილი - დირექტორი (ყოფილი) მამია მოცრაძე - დირექტორი (ყოფილი) გელა შონია - პროკურისტი (ყოფილი) დავით ხოსიაშვილი - 33.34% (ყოფილი) დავით სამხარაძე - 33.33% მამია მოცრაძე - 33.33% (ყოფილი) | დოკუმენტაცია დეკემბერი 27, 2016 |
დავით ხოსიაშვილი - 33.34% (ყოფილი) მამია მოცრაძე - 33.33% (ყოფილი) დავით სამხარაძე - 33.33% მამია მოცრაძე - დირექტორი (ყოფილი) გელა შონია - პროკურისტი (ყოფილი) დავით ხოსიაშვილი - დირექტორი (ყოფილი) | დოკუმენტაცია ივლისი 18, 2016 |
დავით ხოსიაშვილი - დირექტორი (ყოფილი) მამია მოცრაძე - დირექტორი (ყოფილი) დავით ხოსიაშვილი - 33.34% (ყოფილი) დავით სამხარაძე - 33.33% მამია მოცრაძე - 33.33% (ყოფილი) | დოკუმენტაცია მაისი 18, 2016 |
დავით ხოსიაშვილი - დირექტორი (ყოფილი) მამია მოცრაძე - დირექტორი (ყოფილი) დავით ხოსიაშვილი - 33.34% (ყოფილი) დავით სამხარაძე - 33.33% მამია მოცრაძე - 33.33% (ყოფილი) | დოკუმენტაცია მარტი 23, 2016 |
დავით სამხარაძე - 33.33% მამია მოცრაძე - 33.33% (ყოფილი) დავით ხოსიაშვილი - დირექტორი (ყოფილი) დავით ხოსიაშვილი - 33.34% (ყოფილი) მამია მოცრაძე - დირექტორი (ყოფილი) | დოკუმენტაცია დეკემბერი 19, 2015 |
ნოშრევან ორბელაძე - დირექტორი (ყოფილი) დავით ხოსიაშვილი - 33.34% (ყოფილი) დავით სამხარაძე - 33.33% მამია მოცრაძე - 33.33% (ყოფილი) | დოკუმენტაცია ივნისი 5, 2014 |
ნოშრევან ორბელაძე - პარტნიორი (ყოფილი) ნოშრევან ორბელაძე - დირექტორი (ყოფილი) დავით ხოსიაშვილი - 33.34% (ყოფილი) დავით სამხარაძე - 33.33% მამია მოცრაძე - 33.33% (ყოფილი) | დოკუმენტაცია დეკემბერი 15, 2011 |