| კომპანია | წილი | თარიღი / დოკუმენტაცია |
| შპს ელვინ Lwin l.t.d | 51% 51% ნოემბერი 29, 2011 ივლისი 11, 2011 | |
| შპს ლარივინი | 51% (ყოფილი) 51% (ყოფილი) 51% (ყოფილი) 51% (ყოფილი) 50% (ყოფილი) 50% (ყოფილი) მაისი 11, 2012 იანვარი 17, 2012 დეკემბერი 13, 2011 დეკემბერი 7, 2011 ნოემბერი 22, 2011 ნოემბერი 15, 2011 | |
ვალერი თორდია - დირექტორი ვალერი თორდია - 7% თორნიკე ჭკადუა - 90% ილია კვარაცხელია - 3% | დოკუმენტაცია დეკემბერი 26, 2014 |
ილია კვარაცხელია - 3% ვალერი თორდია - დირექტორი ვალერი თორდია - 7% ალექსანდრე ხოჯევანიშვილი - 5% (ყოფილი) თორნიკე ჭკადუა - 7% | დოკუმენტაცია მაისი 11, 2012 |
თორნიკე ჭკადუა - 7% ალექსანდრე ხოჯევანიშვილი - 5% (ყოფილი) ვალერი თორდია - 7% ირაკლი ქუთელია - დირექტორი (ყოფილი) ირაკლი ქუთელია - პარტნიორი (ყოფილი) | დოკუმენტაცია მაისი 1, 2012 |
ვალერი თორდია - დირექტორი ვალერი თორდია - 7% ალექსანდრე ხოჯევანიშვილი - 5% (ყოფილი) თორნიკე ჭკადუა - 7% | დოკუმენტაცია ივნისი 14, 2011 |
ვალერი თორდია - დირექტორი ვალერი თორდია - 7% თორნიკე ჭკადუა - 85% ილია კვარაცხელია - 3% ალექსანდრე ხოჯევანიშვილი - 5% (ყოფილი) | დოკუმენტაცია მარტი 9, 2011 |