გოჩა ვეზდენი - დირექტორი გოჩა ვეზდენი - 100% | დოკუმენტაცია თებერვალი 29, 2024 |
გოჩა ვეზდენი - დირექტორი გოჩა ვეზდენი - 100% | დოკუმენტაცია მარტი 1, 2011 |
გოჩა ვეზდენი - დირექტორი გურამი მინდიაშვილი - 100% (ყოფილი) გოჩა ვეზდენი - პარტნიორი | დოკუმენტაცია დეკემბერი 14, 2010 |
გოჩა ვეზდენი - დირექტორი ნათია ხუტუაშვილი - 50% (ყოფილი) გურამი მინდიაშვილი - 50% (ყოფილი) მაგდა კერატიშვილი - დირექტორი (ყოფილი) გოჩა ვეზდენი - პარტნიორი მაგდა კერატიშვილი - პარტნიორი (ყოფილი) | დოკუმენტაცია ნოემბერი 29, 2010 |
მაგდა კერატიშვილი - დირექტორი (ყოფილი) გოჩა ვეზდენი - დირექტორი ნათია ხუტუაშვილი - 50% (ყოფილი) გურამი მინდიაშვილი - 50% (ყოფილი) მაგდა კერატიშვილი - პარტნიორი (ყოფილი) გოჩა ვეზდენი - პარტნიორი | დოკუმენტაცია აგვისტო 26, 2010 |
მაგდა კერატიშვილი - დირექტორი (ყოფილი) გოჩა ვეზდენი - დირექტორი ნათია ხუტუაშვილი - 50% (ყოფილი) გურამი მინდიაშვილი - 50% (ყოფილი) მაგდა კერატიშვილი - პარტნიორი (ყოფილი) გოჩა ვეზდენი - პარტნიორი | დოკუმენტაცია აგვისტო 20, 2010 |