| შპს პრაიმ სერვისი | 4.7% აგვისტო 20, 2021 | |
| შპს ქართული მიკროელექტრონიკა | 9.4% 4.7% 4.7% | |
დავით ჯაფარიძე - დირექტორი შპს აზრი - 100% ნიკოლოზ ღუდუშაური - დირექტორი ზურაბ ჯანიაშვილი - დირექტორი | დოკუმენტაცია მაისი 5, 2023 |
დავით ჯაფარიძე - დირექტორი ნიკოლოზ ღუდუშაური - დირექტორი ზურაბ ჯანიაშვილი - დირექტორი შპს აზრი - 100% | დოკუმენტაცია მარტი 11, 2021 |
დავით ჯაფარიძე - დირექტორი ზურაბ ჯანიაშვილი - დირექტორი შპს აზრი - 100% ნიკოლოზ ღუდუშაური - დირექტორი | დოკუმენტაცია დეკემბერი 26, 2019 |
ნატალიაგაბეჩავა - დირექტორი (ყოფილი) დავით ჯაფარიძე - დირექტორი ნიკოლოზ ღუდუშაური - დირექტორი ზურაბ ჯანიაშვილი - დირექტორი შპს აზრი - 100% | დოკუმენტაცია სექტემბერი 23, 2016 |
ზურაბ ჯანიაშვილი - დირექტორი შპს აზრი - 100% ნიკოლოზ ღუდუშაური - დირექტორი დავით ჯაფარიძე - დირექტორი ნატალიაგაბეჩავა - დირექტორი (ყოფილი) | დოკუმენტაცია აპრილი 15, 2015 |
ნატალიაგაბეჩავა - დირექტორი (ყოფილი) დავით ჯაფარიძე - დირექტორი ნიკოლოზ ღუდუშაური - დირექტორი ზურაბ ჯანიაშვილი - დირექტორი შპს აზრი - 100% | დოკუმენტაცია დეკემბერი 23, 2013 |