| ელ.ფოსტა: | o.mikeltadze@gmail.com |
მარიამი მიქელთაძე - აღმასრულებელი დირექტორი ზეინაბი ყურაშვილი - 2.0825% დავითი მიქელთაძე - 8.34% ივეტა მიქელთაძე - 44.165% ანა მიქელთაძე - 14.3055% ეკატერინე მიქელთაძე - 14.3035% მარიამი მიქელთაძე - 14.3035% ომარ-ნიკოლოზი მიქელთაძე - 100502872744.16% ომარ-ნიკოლოზი მიქელთაძე - გენერალური დირექტორი | დოკუმენტაცია მაისი 25, 2021 |
ანა მიქელთაძე - 8.33% მარიამი მიქელთაძე - 12.221% ზეინაბი ყურაშვილი - 44.165% ეკატერინე მიქელთაძე - 12.221% ივეტა მიქელთაძე - 8.34% შერმადინ მიქელთაძე - 60001144325% (ყოფილი) დავითი მიქელთაძე - 60001000097% ომარ-ნიკოლოზი მიქელთაძე - გენერალური დირექტორი მარიამი მიქელთაძე - აღმასრულებელი დირექტორი | დოკუმენტაცია დეკემბერი 9, 2020 |
მარიამი მიქელთაძე - 2.5% ეკატერინე მიქელთაძე - 2.5% ანა მიქელთაძე - 2.5% ივეტა მიქელთაძე - 2.5% ომარ-ნიკოლოზი მიქელთაძე - 15% შერმადინ მიქელთაძე - 8.33% (ყოფილი) დავითი მიქელთაძე - 8.34% ივეტა მიქელთაძე - 58.33% (ყოფილი) შერმადინ მიქელთაძე - დირექტორი (ყოფილი) | დოკუმენტაცია აგვისტო 1, 2020 |