მამუკა წიკლაური - 100% მამუკა წიკლაური - დირექტორი | დოკუმენტაცია იანვარი 20, 2025 |
ბორის გაბუნია - დირექტორი (ყოფილი) იუსტინე არველაძე - 60% (ყოფილი) მამუკა წიკლაური - 40% | დოკუმენტაცია სექტემბერი 16, 2024 |
ბორის გაბუნია - დირექტორი (ყოფილი) იუსტინე არველაძე - 60% (ყოფილი) მამუკა წიკლაური - 40% | დოკუმენტაცია იანვარი 31, 2020 |
ბორის გაბუნია - დირექტორი (ყოფილი) მამუკა წიკლაური - 40% იუსტინე არველაძე - 60% (ყოფილი) | დოკუმენტაცია მარტი 12, 2019 |
ვასილი დიღმელაშვილი - დირექტორი (ყოფილი) იუსტინე არველაძე - 60% (ყოფილი) მამუკა წიკლაური - 40% | დოკუმენტაცია იანვარი 14, 2016 |
მამუკა წიკლაური - 40% ვასილი დიღმელაშვილი - დირექტორი (ყოფილი) იუსტინე არველაძე - 60% (ყოფილი) | დოკუმენტაცია თებერვალი 10, 2015 |
ვასილი დიღმელაშვილი - დირექტორი (ყოფილი) იუსტინე არველაძე - 60% (ყოფილი) მამუკა წიკლაური - 40% | დოკუმენტაცია ივლისი 28, 2014 |
ვასილი დიღმელაშვილი - დირექტორი (ყოფილი) იუსტინე არველაძე - 60% (ყოფილი) მამუკა წიკლაური - 40% | დოკუმენტაცია აპრილი 29, 2013 |
ვასილი დიღმელაშვილი - დირექტორი (ყოფილი) იუსტინე არველაძე - 60% (ყოფილი) მამუკა წიკლაური - 40% | დოკუმენტაცია დეკემბერი 10, 2012 |
ვასილი დიღმელაშვილი - ხელმძღვანელი (ყოფილი) იუსტინე არველაძე - 50% (ყოფილი) მამუკა წიკლაური - 50% | დოკუმენტაცია აპრილი 16, 2010 |