| ელ.ფოსტა: | daiqmnanateli@gmail.com |
ლევან ანჯაფარიძე - წევრი მარინე კოლხიდაშვილი - წევრი ცავრინა ყიფიანი - წევრი ლევან ანჯაფარიძე - აღმასრულებელი ნიკოლოზ ჭკუასელი - წევრი | დოკუმენტაცია ოქტომბერი 8, 2025 |
ლევან ანჯაფარიძე - წევრი ნიკოლოზ ჭკუასელი - წევრი მარინე კოლხიდაშვილი - წევრი ცავრინა ყიფიანი - წევრი ლევან ანჯაფარიძე - აღმასრულებელი | დოკუმენტაცია მაისი 20, 2024 |
ლევან ანჯაფარიძე - წევრი ლევან ანჯაფარიძე - პრეზიდენტი ლელა მაქაცარია -ანჯაფარიძე - აღმასრულებელი დირექტორი (ყოფილი) ლელა მაქაცარია -ანჯაფარიძე - წევრი: ლელა მაქაცარია (ყოფილი) ცავრინა ყიფიანი - წევრი მარინე კოლხიდაშვილი - წევრი ნიკოლოზ ჭკუასელი - წევრი ლელა მაქაცარია -ანჯაფარიძე - აღმასრულებელი (ყოფილი) | დოკუმენტაცია ოქტომბერი 10, 2022 |
ნიკოლოზ ჭკუასელი - წევრი მარინე კოლხიდაშვილი - წევრი ცავრინა ყიფიანი - წევრი ლელა მაქაცარია -ანჯაფარიძე - წევრი: ლელა მაქაცარია (ყოფილი) ლევან ანჯაფარიძე - წევრი ლელა მაქაცარია -ანჯაფარიძე - აღმასრულებელი დირექტორი (ყოფილი) ლევან ანჯაფარიძე - პრეზიდენტი | დოკუმენტაცია აპრილი 15, 2021 |
ცავრინა ყიფიანი - წევრი ლევან ანჯაფარიძე - წევრი ლელა მაქაცარია -ანჯაფარიძე - წევრი (ყოფილი) ლელა მაქაცარია -ანჯაფარიძე - აღმასრულებელი დირექტორი (ყოფილი) მარინე კოლხიდაშვილი - წევრი ლევან ანჯაფარიძე - პრეზიდენტი ნიკოლოზ ჭკუასელი - წევრი | დოკუმენტაცია ნოემბერი 16, 2018 |
ლელა მაქაცარია -ანჯაფარიძე - აღმასრულებელი დირექტორი (ყოფილი) ლევან ანჯაფარიძე - პრეზიდენტი | დოკუმენტაცია აგვისტო 23, 2018 |
ლელა მაქაცარია -ანჯაფარიძე - აღმასრულებელი დირექტორი (ყოფილი) ლევან ანჯაფარიძე - პრეზიდენტი | დოკუმენტაცია სექტემბერი 13, 2017 |
ლელა მაქაცარია -ანჯაფარიძე - აღმასრულებელი დირექტორი (ყოფილი) ლევან ანჯაფარიძე - პრეზიდენტი | დოკუმენტაცია აპრილი 5, 2017 |
ლელა მაქაცარია -ანჯაფარიძე - აღმასრულებელი დირექტორი (ყოფილი) ლევან ანჯაფარიძე - პრეზიდენტი | დოკუმენტაცია იანვარი 12, 2015 |
ნიკოლოზ ჭკუასელი - პარტნიორი ცავრინა ყიფიანი - პარტნიორი მარინე კოლხიდაშვილი - პარტნიორი ლევან ანჯაფარიძე - პარტნიორი ნიკოლოზ ჭკუასელი - დირექტორი ლელა მაქაცარია -ანჯაფარიძე - გამგეობის წევრი (ყოფილი) ცავრინა ყიფიანი - გამგეობის წევრი მარინე კოლხიდაშვილი - გამგეობის წევრი ლევან ანჯაფარიძე - პრეზიდენტი ნიკოლოზ ჭკუასელი - აღმასრულებელი დირექტორი ლელა მაქაცარია -ანჯაფარიძე - პარტნიორი (ყოფილი) | დოკუმენტაცია ოქტომბერი 2, 2013 |