ნოვრუზ ბაირამოვი - დამფუძნებელი ისპანდიარ ქარიმოვი - დამფუძნებელი | დოკუმენტაცია მარტი 1, 2011 |
ქამრან ხიდიროვი - პარტნიორი (ყოფილი) ნოვრუზ ბაირამოვი - (გამგეობის წევრი) ჯემალ კარაევი - პარტნიორი (ყოფილი) ფირდოვსი ისკანდაროვი - (გამგეობის წევრი) (ყოფილი) ჯავანშირ ზეინალოვი - პარტნიორი (ყოფილი) რახილ ფატულაევი - (გამგეობის წევრი) (ყოფილი) ხალადინ ელჩუევი - პარტნიორი (ყოფილი) ნიას მაჯითოვი - (გამგეობის წევრი) (ყოფილი) რამინ ასადოვი - პარტნიორი (ყოფილი) ისლამ მამედოვი - (გამგეობის წევრი) (ყოფილი) პარვიზ ზეინალოვი - პარტნიორი (ყოფილი) ისპანდიარ ქარიმოვი - პარტნიორი თამაზ ისკანდაროვი - (გამგეობის წევრი) (ყოფილი) კარა გულმამედოვი - (გამგეობის წევრი) (ყოფილი) ფარმაილ აასანოვი - (გამგეობის წევრი) (ყოფილი) ელდარ მუსტაფაევი - (გამგეობის წევრი) (ყოფილი) ტახირ აგაევი - (გამგეობის წევრი) (ყოფილი) ნარგიზ ნაბიევი - (გამგეობის წევრი) (ყოფილი) ქამრან ხიდიროვი - (გამგეობის წევრი) (ყოფილი) ჯემალ კარაევი - (გამგეობის წევრი) (ყოფილი) ჯავანშირ ზეინალოვი - (გამგეობის წევრი) (ყოფილი) ხალადინ ელჩუევი - (გამგეობის წევრი) (ყოფილი) რამინ ასადოვი - (გამგეობის წევრი) (ყოფილი) პარვიზ ზეინალოვი - (გამგეობის წევრი) (ყოფილი) მირზა მირზოევი - (გამგეობის წევრი) (ყოფილი) ნარგიზ ნაბიევი - პარტნიორი (ყოფილი) რამიზ ბაქიროვი - (გამგეობის წევრი) (ყოფილი) რახილ ფატულაევი - პარტნიორი (ყოფილი) ჰუსეინ იუსუბოვი - პარტნიორი (ყოფილი) ქამილ ალიევი - პარტნიორი (ყოფილი) ალადინ გარაბაგლი - პარტნიორი (ყოფილი) გულიაზ ალიევა - პარტნიორი (ყოფილი) რავილ კარაევი - პარტნიორი (ყოფილი) ელშან ჰასანოვი - პარტნიორი (ყოფილი) რამიზ ბაქიროვი - პარტნიორი (ყოფილი) მირზა მირზოევი - პარტნიორი (ყოფილი) ნოვრუზ ბაირამოვი - პარტნიორი ფირდოვსი ისკანდაროვი - პარტნიორი (ყოფილი) ნიას მაჯითოვი - პარტნიორი (ყოფილი) ტახირ აგაევი - პარტნიორი (ყოფილი) ჰუსეინ იუსუბოვი - თავმჯდომარე (ყოფილი) ისლამ მამედოვი - პარტნიორი (ყოფილი) ქამილ ალიევი - (გამგეობის წევრი) (ყოფილი) თამაზ ისკანდაროვი - პარტნიორი (ყოფილი) ალადინ გარაბაგლი - (გამგეობის წევრი) (ყოფილი) კარა გულმამედოვი - პარტნიორი (ყოფილი) გულიაზ ალიევა - (გამგეობის წევრი) (ყოფილი) ფარმაილ აასანოვი - პარტნიორი (ყოფილი) რავილ კარაევი - (გამგეობის წევრი) (ყოფილი) ელდარ მუსტაფაევი - პარტნიორი (ყოფილი) ელშან ჰასანოვი - (გამგეობის წევრი) (ყოფილი) ისპანდიარ ქარიმოვი - (გამგეობის წევრი) | დოკუმენტაცია დეკემბერი 2, 2010 |