ადამ შანთაძე - აღმასრულებელი დირექტორი რამინ იგიდოვი - პარტნიორი (ყოფილი) | დოკუმენტაცია თებერვალი 25, 2020 |
ადამ შანთაძე - აღმასრულებელი დირექტორი რამინ იგიდოვი - პარტნიორი (ყოფილი) | დოკუმენტაცია თებერვალი 24, 2020 |
ადამ შანთაძე - აღმასრულებელი დირექტორი რამინ იგიდოვი - პარტნიორი (ყოფილი) | დოკუმენტაცია იანვარი 9, 2020 |
რამინ იგიდოვი - პარტნიორი (ყოფილი) ბეგლარ ქამაშიძე - პარტნიორი (ყოფილი) იასინ ალიევი - პარტნიორი (ყოფილი) რესან გოგიტიძე - აღმასრულებელი დირექტორი | დოკუმენტაცია იანვარი 21, 2019 |
რესან გოგიტიძე - აღმასრულებელი დირექტორი იასინ ალიევი - პარტნიორი (ყოფილი) რამინ იგიდოვი - პარტნიორი (ყოფილი) ბეგლარ ქამაშიძე - პარტნიორი (ყოფილი) | დოკუმენტაცია მარტი 29, 2017 |
რესან გოგიტიძე - აღმასრულებელი დირექტორი იასინ ალიევი - პარტნიორი (ყოფილი) რამინ იგიდოვი - პარტნიორი (ყოფილი) ბეგლარ ქამაშიძე - პარტნიორი (ყოფილი) | დოკუმენტაცია მარტი 23, 2017 |
ბეგლარ ქამაშიძე - დასავლეთ საქართველოს მუფტი (ყოფილი) რამინ იგიდოვი - შეიხი (ყოფილი) იასინ ალიევი - აღმოსავლეთ საქართველოს მუფტი (ყოფილი) ბეგლარ ქამაშიძე - პარტნიორი (ყოფილი) რესან გოგიტიძე - აღმასრულებელი დირექტორი იასინ ალიევი - პარტნიორი (ყოფილი) რამინ იგიდოვი - პარტნიორი (ყოფილი) | დოკუმენტაცია მაისი 21, 2015 |
იასინ ალიევი - პარტნიორი (ყოფილი) რამინ იგიდოვი - პარტნიორი (ყოფილი) ბეგლარ ქამაშიძე - პარტნიორი (ყოფილი) რესან გოგიტიძე - აღმასრულებელი დირექტორი იასინ ალიევი - აღმოსავლეთ საქართველოს მუფტი (ყოფილი) რამინ იგიდოვი - შეიხი (ყოფილი) ბეგლარ ქამაშიძე - დასავლეთ საქართველოს მუფტი (ყოფილი) | დოკუმენტაცია დეკემბერი 25, 2014 |
ჯემალ პაქსაძე - დასავლეთ საქართველოს მუფტი (ყოფილი) რამინ იგიდოვი - შეიხი (ყოფილი) იასინ ალიევი - აღმოსავლეთ საქართველოს მუფტი (ყოფილი) რესან გოგიტიძე - აღმასრულებელი დირექტორი რამინ იგიდოვი - პარტნიორი (ყოფილი) ჯემალ პაქსაძე - პარტნიორი (ყოფილი) იასინ ალიევი - პარტნიორი (ყოფილი) | დოკუმენტაცია ნოემბერი 25, 2014 |
იასინ ალიევი - პარტნიორი (ყოფილი) რამინ იგიდოვი - პარტნიორი (ყოფილი) ბეგლარ ქამაშიძე - პარტნიორი (ყოფილი) რესან გოგიტიძე - აღმასრულებელი დირექტორი იასინ ალიევი - აღმოსავლეთ საქართველოს მუფტი (ყოფილი) რამინ იგიდოვი - შეიხი (ყოფილი) ბეგლარ ქამაშიძე - დასავლეთ საქართველოს მუფტი (ყოფილი) | დოკუმენტაცია ნოემბერი 24, 2014 |
რესან გოგიტიძე - აღმასრულებელი დირექტორი რამინ იგიდოვი - შეიხი (ყოფილი) ჯემალ პაქსაძე - დასავლეთ საქართველოს მუფტი (ყოფილი) იასინ ალიევი - აღმოსავლეთ საქართველოს მუფტი (ყოფილი) იასინ ალიევი - პარტნიორი (ყოფილი) რამინ იგიდოვი - პარტნიორი (ყოფილი) რესან გოგიტიძე - პარტნიორი რესან გოგიტიძე - დირექტორი ჯემალ პაქსაძე - პარტნიორი (ყოფილი) | დოკუმენტაცია იანვარი 9, 2014 |
რესან გოგიტიძე - დირექტორი ჯემალ პაქსაძე - პარტნიორი (ყოფილი) ვაგიფ აქპეროვი - პარტნიორი (ყოფილი) რესან გოგიტიძე - პარტნიორი ჯემალ პაქსაძე - (მუფტი) (ყოფილი) ვაგიფ აქპეროვი - (შეიხი) (ყოფილი) რესან გოგიტიძე - (აღმასრულებელი დირექტორი) | დოკუმენტაცია დეკემბერი 18, 2013 |
რესან გოგიტიძე - (აღმასრულებელი დირექტორი) რესან გოგიტიძე - პარტნიორი ვაგიფ აქპეროვი - პარტნიორი (ყოფილი) ჯემალ პაქსაძე - პარტნიორი (ყოფილი) ვაგიფ აქპეროვი - დამფუძნებელი (ყოფილი) ვაგიფ აქპეროვი - (შეიხი) (ყოფილი) ჯემალ პაქსაძე - (მუფტი) (ყოფილი) რესან გოგიტიძე - დირექტორი ჯემალ პაქსაძე - დამფუძნებელი (ყოფილი) | დოკუმენტაცია ივლისი 27, 2011 |