| სტატუსი: | რეორგანიზებულია |
| დოკუმენტაცია ივლისი 17, 2015 | |
დავითი შანიძე - დირექტორი (ყოფილი) დავითი შანიძე - პარტნიორი (ყოფილი) სახელმწიფო - 100% (ყოფილი) | დოკუმენტაცია აგვისტო 17, 2012 |
სახელმწიფო - 100% (ყოფილი) როინი კუჭუაშვილი - დირექტორი (ყოფილი) სახელმწიფო - 100% (ყოფილი) როინი კუჭუაშვილი - დირექტორი (ყოფილი) სახელმწიფო - 100% (ყოფილი) დავითი შანიძე - დირექტორი (ყოფილი) სახელმწიფო - 100% (ყოფილი) დავითი შანიძე - დირექტორი (ყოფილი) სახელმწიფო - 100% (ყოფილი) დავითი შანიძე - დირექტორი (ყოფილი) სახელმწიფო - 100% (ყოფილი) დავითი შანიძე - დირექტორი (ყოფილი) სახელმწიფო - 100% (ყოფილი) სახელმწიფო - 100% (ყოფილი) სახელმწიფო - 100% (ყოფილი) სახელმწიფო - 100% (ყოფილი) როინი კუჭუაშვილი - დირექტორი (ყოფილი) | დოკუმენტაცია დეკემბერი 12, 2011 |
| შპს თელავის სასურსათო კომბინატი (231167938) | შერწყმა | შპს ავტოტრანსი (238113313) | 17/08/2012 |
| გიორგიწმინდის მარცვლეულის კულტურების თესლის წარმოების შეზღუდული პასუხისმგებლობის საზოგადოება (238108864) | შერწყმა | შპს ავტოტრანსი (238113313) | 17/08/2012 |
| შპს მეცხოველეობის საგარეჯოს სანაშენე საწარმო (238119157) | შერწყმა | შპს ავტოტრანსი (238113313) | 17/08/2012 |
| შპს ულიანოვსკის თვლიანი ტრაქტორების სარემონტო ქარხანა (240391946) | შერწყმა | შპს ავტოტრანსი (238113313) | 17/08/2012 |